IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ален Делон играе себе си в руски филм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
gk
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Ааа, тука вече сбърка! Сега в българия са на мода турските бози и още куп *** донесени кой знае от кое сметище. Ами, ако не дай си боже българинът вземе, че види някой хубав и смислен филм ко праим тогава?
отговор Сигнализирай
5
God
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Голям актьор! Още ме е яд, че го "убиха" в края на "Трима мъже за убиване". Да не говорим за изпълнението му в "За кожата на едно ченге", "Зоро" (по-добрата версия), "Червено слънце" (с Чарлз Бронсън) и много други. В "Астерикс и Олимпийските игри" изигра страхотен Цезар. Браво, че пак ще се снима.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Велик французин е този, направо...евала!
отговор Сигнализирай
3
Яко
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
По външен вид напомня на Цветан Цветанов - одухотворено лице, волеви израз, мъдър поглед...
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Истина е,че обича руското кино ! В "Техеран 43-та" се справи много добре и освежи още повече хубавия филм. Самият той беше във възторг от партньорката си Натали Белохвостикова.
отговор Сигнализирай
1
Грешка, журналисти!
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Ален Делон е на големия екран повече от 50 години!Направете справка - кога е сниман филмът "Роко и неговите братя"? А също и някои други, няма да правя от коментара си филмографска справка за Делон.Чудя се само, защо някоя от нашите телевизии не покаже - под формата на поредица за един аспект от историята на киното - всички филми, в които участва този актьор. Всеки, който би гледал подобна поредица, ще научи много за киното, а освен това ще изживее истинско удоволствие за ценители.
отговор Сигнализирай
Новини