IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Стойчо Младенов с оставка в джоба

Треньорът бесен заради липсата на пари в ЦСКА

Стойчо Младенов с оставка в джоба

Стойчо Младенов обмисля да напусне ЦСКА. Причината е липсата на пари на "Българска армия" и неяснотата около лятната селекция.

Стойчо и неговият екип все още не са получили дори една заплата, откакто наследиха Димитър Пенев и Дуци Симонович, твърди "7 дни спорт".

Не е тайна, че на същото дередже са и самите футболисти. Играчите на Младенов чакат по три заплати.

Екзекуторът на Ливърпул недоволства и заради селекцията. Треньорът иска тя да е приключила до първата тренировка на отбора, която е в събота.

До момента обаче няма нито един нов играч на Армията.

Младенов се опасява, че може да стане безгласна буква по въпросите за селекцията и собствениците от "Титан" да доведат футболисти по свои схеми, от които в последствие да изкарат някой лев.

Още новини за ЦСКА четете в Gol.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата