IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Замърсено гориво спря полетите на летището в Тел Авив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
не ги наричай "хора"
отговор Сигнализирай
5
А
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хора, вие сте изкукуригали тотално.
отговор Сигнализирай
4
цар'ин
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Хапнаха,значи.и те от дървото,дето го завират на селия свят,*** мръсни...?! Ама малко им е туй,требе и арабите да ги поздравят с някоя модифицирана ракета с ядрен заряд по случай успешната им операция по ликвидирането на Бин Ладен.Щото само Мосад е в състояние,съвместно с Шин Бет,да се докопа до информация и извърши "ювелирната операция" по елиминирането му.И всичко друго е за отклоняване на вниманието и насочване на енергията на врага в грешни посоки-стандартни процедури от "Тихия фронт".
отговор Сигнализирай
3
цицерон
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ето истината:Обслужващият персонал на еврейско-американските летища/военни/ са допуснали техническа грешка при зареждането на самолетите като са разменили местата на субстанциите ето как: в резервоарите за гориво на двигателите са вкарали химикалите за пръскане,тия дето ни тровят с тях и оставят бяла следа в небето,като следата от изгорелите газове на самолетните двигатели.А респективно керосинът,самолетното гориво,са го вкарали на мястото на химикала...и са се "самоотровили".И сега им е вътре!
отговор Сигнализирай
2
Я
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
....аха... май се издъниха този път Големите братя. От това объркано гориво братята американци и израелци тровят нашата земя. Не , не само нашата земя , а и цяла Европа. Няма ли кой да спре тази тиха война.Нямаме ли ние политици, които да се озъбят с/у геноцита на бълг. народ???!!!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Хамериканци се объркали и пратили на Големия израелски брат от онова гориво дето трови гоите с chemtrails
отговор Сигнализирай
Новини