IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Студ скова почти цяла Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
ген.Луков
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тончев,като се наплюскаш със сосиджи и пържени яйца драйфаш ли в ***?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До ТончевЗа Великобритания пише, бе Тончев. Чети!Тя е съставена от Англия, Уелс и Шотландия.
отговор Сигнализирай
7
Тончев
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Абе вие от сайта,когато помествате новини поне ги проверявайте - къде ги видяхте тия по-ниски температури от Аляска из ЦЯЛА АМГЛИЯ ?! Дрън-дрън ерина ! Живея в Лондон от години и досега много рядко температурите са падали до НУЛА ГРАДУСА! И в момента е така - два дни имаме САМО СУТРИН МИНУС ЕДИН градус и никакви по-ниски температури,за каквито пишете! Затова трябваше да напишете,че в северната и северозападната част на Англия има ниски температури,а не в цяла Англия!
отговор Сигнализирай
6
-9oC
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Ха, - 9 и се наакаха лордовете. А при -19, -29 ... Клоуни. Хората при -50 в Сибир и Аляска дерзаят.
отговор Сигнализирай
5
чиляка
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
След Дядо Коледа идва Дядо Мраз!
отговор Сигнализирай
4
ПрезДеня -10 градуса
преди 10 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
но ходехме на училище.Сутрин сигурно е било -15,но не съм се замисляла, просто трябваше в 7.30 ч. човек да си е седнал на чина. В гимназията, за да отидем навреме, трябваше да излизаме от дома около 6.30 ч сутринта, защото предстоеше пътуване с тролей - само 5 спирки, но градският транспорт в такова време не е съвсем редовен.Татко много рядко ме караше с колата си до училище,защото и той самият по същото време отиваше на работа - беше директор и считаше,че трябва да дава пример.Сега - глезотии
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 44 Не харесвам 0
според мен европеиците нещо са се изнежили / това температура -9 градуса за студено ли го имат,аз съм виждал студ -45
отговор Сигнализирай
2
ha ha
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 6
Къде изчезнаха онези които говореха много за глобално затопляне, да не са прегряли под някоя преспа.
отговор Сигнализирай
1
Случаен
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Зима е, ако някой все още не го е разбрал. С природата шега не бива. Искаме цяла година да живеем с летни температури и да се возим с колите си. ДА ама НЕ. Живота не е от вчера. Винаги е имало и ще има аномалии, но не искаме да го приемем. Е, налага се да свикнем.
отговор Сигнализирай
Новини