IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

4 млн. бразилци протестираха срещу корупцията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
П.Петров
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Българите са "видимо доволни" ...
отговор Сигнализирай
8
закономерно
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Краят на всяко ляво управление идва с масови протести на трудещите се, тези заради които уж идва лявото управление.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Никъде не прочитам, че въпросната Дилма Русеф е от българско потекло вече. Преди статиите за нея започваха и свършваха, че била българка. Вече не е българка май, а?
отговор Сигнализирай
6
Бъро
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Айдеее, за два часа станаха 4 милиона! БиБиСи писа за стотици хиляди, в неколко булгарски сайта ги закръглиха на 1.4 млн. а тука направо ги направиха 4! До довечера ше ги окръглат на 10 млн май!
отговор Сигнализирай
5
АTAKICT
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
В БЬЛГАРИЯ НЕМА КОРУПЦИЯ ----ВСИ4КО Е КУПЕНО----ПРОДАДЕНО
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
В БГ няма корупция и всичко си трайка.Всички на бесилката.
отговор Сигнализирай
3
унуфри
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Демокрацията също комунизма се оказа утопия. Едни и същи психопати паразитират върху идеята за равенство и справедливост. Нормално е да искаш да имаш повече, да живееш по-добре, но е извратено когато си надвил на масрафа си да трупаш милиарди.Тези хора не ядат и не пият, не ходят на екзотични екскурзии не се любят. Тяхно основно удоволствие е да се гаврят с хората.Те са като тези извратеняци, които подритват едно бездомно куче, а на друго подхвърлят огризката от баничката.
отговор Сигнализирай
2
asd123
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Bulgarski gen tova onova
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Дилма Русеф = Бойко Борисофф ! Made in bg"гордост" !!С разликата, че бразилците не търпят 26години!!!
отговор Сигнализирай
Новини