IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Препитват Ирина Бокова и още седмина за ООН


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Владиков М.
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бивша комунистка, подкрепена от Путин" - по този начин британското издание "Дейли мейл" обобщава образа на настоящия генерален директор на ЮНЕСКО и кандидат за поемане на поста генерален секретар на ООН Ирина Бокова. В силно критичен материал се разкрива, че таблоидът се е сдобил с документи, които показват недоверие към българката и от страна на британските ? колеги. Изтекли записи от закрито събрание на борда на ЮНЕСКО, с които "Дейли мейл" се сдобил, показват, че британският посланик Матю Съдърс яростно е разкритикувал Бокова за назначаването на Ана Луиза Томпсън-Флорес на поста заместник
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ООН е изпразнена от съдържание структура.Една чиновническа клика с високи заплати даващи понякога клиширани изявления.За нас българите няма никакво значение кой ще я оглави.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
хора не се излагайте!!!вижте първо себе си и вашата рода!!след 2000 години няма да имаме такава възможност!!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Въпрос номер 1:- Ще мълчиш ли като кУмунист, когато виждаш как всичко се погазва в името на парите?
отговор Сигнализирай
5
Тихомир томов
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Всички разходи по кандидатурата на долната и грозна комунистка Бокова включително хонорара на другарката Марджъри Маргонис Межвински ще поемем ние .През 1975г на 33 тя се омъжва за конгресмена от Айова Едуард Межвински по случайност евреин и имат 11 чаавета . Единия от синовете им Марк Межвински- банкер , се явява съпруг на очаронателната *** Челси Клинтън . Схванахте ли за какво става дума . Очакванията са Хилари да е президент на Юнайтед Стейтс оф Амнезия и да си избере грознa , но вярна комунистка в ООН !
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
3
ЕВРОПЕЕЦ
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
УСПЕХ ИРИНА!!!
отговор Сигнализирай
2
машина времени
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Лош ,много лош сигнал изпратихме към света с тази кандидатура.Сега и света разбра ,че у нас времето е спряло.
отговор Сигнализирай
1
Америка vs България
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Имаме нужда от наша марионетка и е много вероятно да я изберат нея!
отговор Сигнализирай
Новини