IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Паниката в лондонското метро - заради пререкание

Двама мъже са се скарали, полицията ги издирва

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

Масовата паника, породена вчера в централна лондонска метростанция след информации за стрелба, всъщност може би е била предизвикана от пререкание между двама мъже, предаде ДПА, като се позова на съобщение на британската транспортна полиция.

"Служителите ни смятат, че е избухнало пререкание между двама мъже на перона", се казва в изявление на полицията.

Бяха разпространени и кадри от камери за наблюдение, на които се виждат мъжете. Транспортната полиция иска да разговаря с тях и призова хората, които имат информация за инцидента на станция Оксфорд съркъс, да се свържат с нея.

Органите на реда още снощи обявиха, че не са открили никакъв заподозрян, нито доказателства, че е имало стрелба.

Една жена е пострадала при настъпилата паника, когато хората са напускали метростанция "Оксфорд Съркъс".
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Свят
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата