IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Арестуваха сина на норвежката принцеса за изнасилване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Роден през 2001 и на 27 години. Как става това?
отговор Сигнализирай
5
бл
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
сексуален контакт с лице, което е било в безсъзнание или по друг начин не е било в състояние да се противопостави на акта ... А лицето искало ли е да се противопостави?
отговор Сигнализирай
4
Кога
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
В България кога ще арестуват някой от нашите "лидери" за безбройните им престъпления...Кога ? Отговор ...Никога, защото народът си харесва да го управляват нискочели индивиди, така си избива комплексите......А, че българина е обсебен от своите комплекси е видно:...беден, мързелив, необразован, лъган всекидневно, безправен роб на управляващите мутри....той, българина се радва ,че го управялват още по неуки и простовати хора - така си казва... да , ама тази тиква е по проста и от мен....гротеска!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Вечеч всички беди идват от синчетата на големците и подобни-
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Че там има ли мъже още?
отговор Сигнализирай
1
от БАН
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Амо беше патладжанин щеше да му де размине. Тони сега ще му се размине ама с повече разходи.
отговор Сигнализирай
Новини