IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Стюард загуби живота си в самолетната катастрофа заради смяна в последния момент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ето затова никога няма да се кача на самолет. Колкото и да обясняват колко по-безопасен бил от всички други видове транспорт, падането от няколко километра височина докато пътуваш с 900 km/ч в превозно средство тежащо десетки/стотици тонове, прави шансовете ти за оцеляване нулеви. Предпочитам да играя руска рулетка по родните пътища отколкото да се моля да не стане грешка на 10 км височина.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тия на колко години стават стюарди, не е ли възрастен за това. Някога стюардесите ги пенсионираха на 36 г. защото не е добре за здравето им да са на това налягане. Мозъците им се заглаждат и яко оглупяват.
отговор Сигнализирай
Новини