IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Жертвите на нападението във Ванкувър вече са 11


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
И...
преди 21 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
там е много либерално, и психичноболните са по улиците каъо тука...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Капитализъма изкара лудите на улицата да правят прайдове и да убиват. Вместо да са затворени и лекувани в безопасна среда.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 1
Колко евроатлантическо
отговор Сигнализирай
7
както досега
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 1
Както на други места досега ще има повишени продажби на плюшени мечета,кученца,котенца,хамстерчета,крокодилчета......... и други!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: анонименНападателя е мюсюлманин филипинец е решил да сгази няколко филипински християни защото са много. Какъв ви е проблема? Трябва да бъдете толерантни към малцинствата *** такива
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 0
Целият свят знае точно кои са "психично болните", които се врязват с автомобили в тълпа невинни хора, най-често по фестивали, празненства и коледни базари.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
kade e tova? aaa merikano kanada...
отговор Сигнализирай
3
Лъжи
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 0
Психичните проблеми оправдават тероризма? У нас всеки втори е луд значи трябва навън да се разхождат убиици а не изтормозени хорица които работят като роби и пият антидепресанти защото не смогват да си плащат сметките. Ай сиктир. И Канада нали е супер развита? Как се разхожда на свобода луд уж познат на полицията потенциален убиец? Те за най-малкото депортират или вкарват в лудници и затвори.
отговор Сигнализирай
2
Психични проблеми
преди 1 ден
Харесвам 21 Не харесвам 1
Тва ще е най-новото прикриване на тероризма на маймунките къде ги вкарват западните корпорации за да изместват нормалните хора защото бачкат за без пари и ядът само ориз. Евтината работна ръка е важна а не мислещият човек. Това и Бил Гейтс ви го казва.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 17 Не харесвам 3
Няма много толерантност в либералния зайчарник- Канада!
отговор Сигнализирай
Новини