IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Американец размаза 29 телевизора с бухалка

Друг разби 50-инчова плазма. Търсел си неприятности

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Мъж разби с бейзболна бухалка 29 работещи телевизора на стойност $22 хил. в магазина Wal-Mart в предградие на Атланта, САЩ.

Оръжието на престъплението той задигнал от секцията за спортни стоки в същия магазин, съобщи CBSAtlanta.

Според полицията разгромът в отделението за телевизори в местния универсален магазин е извършен от 23-годишния Уесли Стрелис. Той бил арестуван на място и обвинен в 29 причинявания на вреда на чужда собственост. Причината за поведението му още не е установена.

При друг инцидент в Минесота 40-годишният Джордж Озорния разбил с бухалка 50-инчов плазмен телевизор Panasonic за 1229 долара. И той като Уесли Стрелис взел бухалката от спортния щанд на магазина. Пред служител на търговския обект Озорния казал, че си „търси неприятности”.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Свят
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата