Синовете на Тодор Батков и Ветко Арабаджиев са започнали общ бизнес – съдружници са в нов нощен клуб в София.
Двамата са приятели, но не се познават покрай родителите си, а покрай общи приятелски компании. Те обявиха това в интервю за предаването "Тази събота" по bTV.
Вълчо Арабаджиев е на 19 години и в момента учи право в Англия. Тодор Батков-младши е на 22 години, има вече магистърска степен, също е учил в Англия.
Те предпочетоха да не отговорят на въпроса кой финансира новата дискотека. Батков–младши уточни, че вече няколко години се занимава с бизнес – търгувал е с различни продукти, включително наргилета.
След 10 години Вълчо се вижда като работещ бизнесмен, а Тодор – с 10-15 кг повече.
Батков–младши казва, че баща му е пример за него, но не би искал да се занимава с футбол.
В периода, в който Батков-старши е бил собственик на "Левски", всички са го избягвали два дни след тежка загуба на отбора, разказа синът му.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.