IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Конференция Online Advertising 2017: SEO, PPC, Mobile, Ecommerce и много други

Дискусия за дигиталните маркетингови канали за по-ефективна реализация на онлайн проектите е фокусът на тазгодишното издание

Конференция Online Advertising 2017: SEO, PPC, Mobile, Ecommerce и много други

Конференцията Online Advertising ще се проведе на 31 март в София. Тазгодишните присъстващи ще дискутират много повече върху дигиталните маркетингови канали за по-ефективна реализация на онлайн проектите.

Примерите, които лекторите ще дадат, покриват SEO, PPC, CPM, RTB, Mobile и Ecommerce. В програмата са заложени SEO, UX и CRO анализи в реално време.

Online Advertising 2017 ще събере 500 маркетолози и бизнесмени. Конференцията ще е полезна за:

"На тази конференция, специалистите ще получат детайлна информация за най-новите водещи технологии в онлайн маркетинга, — споделя Кръстьо Кассабов, CEO на Kassaba Systems, — и представителите на бизнеса ще имат възможност да изберат най-добре работещия модел на промоции за тях."

ОА програма

Програмата на събитето включва най-добрите лектори от България, така както и признати пазарни лидери:
Огнян Младенов (CEO SEOM.bg),
Геннадий Воробьов (CEO Netpeak Bulgaria),
Борил Богоев (Owner BORILBOGOEV.COM),
Георги Малчев (управляващ съдружник Xplora.bg),
Николай Бонев и Кристиян Димитров от Google AdWords за България,
Иван Александров (CEO eBag.bg),
Никола Минков (основател Serpact),
Васил Тошков (CEO Cloxy),
Станислав Димитров (основател Konversa).

"Това е най-практическата и полезна конференция за онлайн маркетинг", споменава генералният мениджър на Interactive-share.com Мартин Попов.

"Най-добрите лектори, както от България, така и от цял свят, говорят на ОА. Всички те споделят реални данни и конкретни идеи. Докладите им са изцяло практически и са почти напълно лишени от теоретически трактовки."

Можете да видите миналогодишната конференция Online Advertising в действие и да чуете още мнения за събитието в това видео: 


Билети и цени

В момента можете да закупите билети на сайта ни на цена 115 Евро. Побързайте, на 17. март цената ще нарасне на 145 Евро. Не забравяйте да използвате код Dnes за отстъпка от 5%.

Поръчай билет за конференцията

Организатор — онлайн маркетинг агенция Netpeak Bulgaria.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Бизнес
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата