IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сделки за 250 млн. евро с офис сгради са направени у нас през 2006 г.

Доходността от инвестиция в офиси е намаляла до между 7,5 и 9% в началото на годината от 11% през 2005 г.

Сделки за 250 млн. евро с офис сгради са направени у нас през 2006 г.

Сделките с офис сгради у нас, направени през 2006 г. са били на стойност 250 млн. евро. Това каза пред журналисти Ричард Макдоналд, председател на Управителния съвет на инвестиционната компания Landmark Property Bulgaria по време на международния Прес-тур „Недвижими имоти“, който се организира от Sofia Echo Media, в партньорство с изложението за имоти CEPIF.

На въпрос на Investor.bg той отговори, че е възможно тази сума да не е точна поради липсата на прозрачност на пазара. Той уточни, че този обем обхваща само най-мащабните сделки.

„Тъй като не всички обявяват реалната цена на сделката или въобще не я обявяват, не е възможно да се изчисли с точност сумата на сделките, но смятаме, че тя е около 250 млн. евро за 2006 г.“, коментира Макдоналд.

Вижте още

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Бизнес
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата