IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пенелопе Крус - майка, домакиня и все така секси

Красивата испанка изкушава от страниците на „Madame Figaro"

Пенелопе Крус - майка, домакиня и все така секси

Пенелопе Крус е поредната светска дама, която доказва, че да си майка е секси. 38-годишната актриса има син на годинка и половина, но този факт нея прави по-малко изкусителна. Актрисата показва перфектните си форми в новия брой на „Madame Figaro".

Наскоро страстната испанката, която е омъжена за колегата си Хавиер Бардем, сподели в интервю, че с удоволствие домакинства и е почти маниак на тема чистота. Трудно е човек да си представи тази дива да мете и мие пода! Нито пък в кухнята, макар че готвенето е сред любимите ѝ занимания.

Във фотосесията Крус позира по бански и се вижда, че домашната кухня не ѝ се отразява никак зле. Хубавицата признава, че не е фенка на диетите и не тормози тялото си с тях. Също така не се притеснява от възрастта си и няма против да остарее.

Ако все още смятате, че домакините не са секси, погледнете в галерията на Tialoto.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата