Американската певица и актриса Селена Гомес явно съвсем е заличила спомена за Джъстин Бийбър. В момента новата й тръпка е британският певец Джордж Шели, познат от участието си в X Factor, пише таблоидът The Sun. С бой бандата си Union J той подгря концерт на Гомес в Португалия.
Селена е прекарала бурна нощ в хотелската си стая с Шели, след изявата им пред местната публика. Тя е купонясвала с членовете на момчешката банда, след което всички се запътили към покоите й. Веселбата се разгорещила след танци и алкохол, а двамата певци започнали доста интимни сцени. Това принудило антуража да се изнесе от стаята и да оставят Гомес и Шели да завършат подобаващо нощта.
На другия ден сутринта 20-годишната певица е пропуснала полета на групата обратно за Лондон, но останалите проявили разбиране.
В неотдавнашно интервю Селена Гомес призна, че си пада по Джордж Шели, явно и той е откликнал на чувствата й.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.