IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Раздяла "по приятелски" - Орландо Блум и Миранда Кер се развеждат

Двамата не били заедно от 6 месеца

Раздяла "по приятелски" - Орландо Блум и Миранда Кер се развеждат

Орландо Блум и Миранда Кер са решили да сложат край на 3-годишния си брак, след като живеят разделени вече шест месеца. Двамата имат 2-годишен син Флин, за който се грижат съвместно.

Британският актьор и австралийският супермодел обявиха, че се разделят „по приятелски“ и ще продължат да се подкрепят взаимно в името на детето си.

Говорителят на Орландо каза за медиите: „Орландо Блум и Миранда Кер обявяват, че са постигнали взаимно съгласие да формализират развода си, след като живеят отделно през последните няколко месеца. Двамата бяха шест години заедно. Въпреки че са в края на своя брак, те продължават да се обичат, подкрепят и уважават като родители на своя син.“

Звездата от „Карибски пирати“ започва да излиза с ангела на Victoria's Secret през 2007 година.

Двамата сключиха брак три години по-късно, през юли 2010 г., а Флин се роди през януари 2011 година. 36-годишният Орландо наскоро обяви за продажба своя дом в Ел Ей и по-точно в престижния район Холивуд Хилс, като иска за имота сумата от 4,5 милиона щатски долара.

Кер и Блум последно бяха забелязани заедно в края на септември, когато тя дойде да го гледа в неговата бродуейска продукция „Ромео и Жулиета“, в която той влиза в кожата на Ромео.

Миранда дори го похвали за сценичната му изява в пиесата, казвайки: „Когато видях Орландо на Бродуей, бях поразена от енергията му на сцената. Тая силно много уважение към неговия талант.“

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата