IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Щастлива: Глория показа новата си любов

Двамата си почиват на Халкидики

Instagram

Instagram

Глория показа мъжа до себе си. Певицата сподели техен общ кадър в профила си в Instagram, с който потвърди, че не е сама. На него двамата се прегръщат на плажа.

Изпълнителката е добавила цитат на Александър Глог към снимката: „Мястото на жената е в прегръдките на истински мъж, не на страхливци“.
 
Фолкфурията излиза с бизнесмена Йордан Джермански от няколко месеца, но до момента криеше връзката си от публичното пространство.
 
Само за няколко часа снимката на влюбената Глория събра множество харесвания.
 
„Бъди щастлива с човека до теб, Глория! Заслужаваш цялата любов и цялото щастие на света“, написа последователка на певицата в социалната мрежа.
 
Глория и приятелят ѝ са на почивка в Халкидики. По-рано певицата сподели един кадър по бански и показа, че е в страхотна форма.
 
Преди броени дни хитовата изпълнителка сподели със своите фенове, че е загубила баба си.
 
Още новини за звезди четете в Tialoto.bg 
 
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата