IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Жените във "Фермата" гладни за месо, хванаха брадвите

Веганската храна не им понася

Снимка: Фермата

Снимка: Фермата

Веганската диета, която бе наложена във "Фермата" не се оказа по силите на участниците и гладът лека-полека достигна своя пик. Гладните фермери не се посвениха да подгонят животните в двора, а жените се оказаха по-зависими от месото.

"Аз винаги най-много мрънкам да ядем месо, често подтиквам останалите да колят животните. Редно е да се заема лично с тази работа", заяви домакинята Красимира.

Тя хвана секирата, а Велислава държеше на дръвника осъдената на смърт пуйка.

Оцелялата в последния двубой футболистка призна, че трудно издържа при гледка на кръв, но гладът за месо се оказа по-силен и асистира на Красимира.

Вили описа смъртта й като най-отвратително си преживяване в шоуто, докато Краси остана хладнокръвна.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата