IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рита Ора: Замразих яйцеклетки още на 24 г.

Ето какво разкри звездата

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Рита Ора разкри, че е замразила свои яйцеклетки, още когато е била на 24 г.

Тя е взела това решение, защото не е искала да чувства напрежение от това, че времето тече и е необходимо тя да стане майка. Певицата твърди, че иска да стане майка в бъдеще и затова е замразила яйцеклетки 2 пъти - веднъж на 24 г. и втори път - съвсем скоро.
 
"За първи път го направих на 24 г. Не искам да чувствам напрежение от това, че времето минава. Не е честно, че ние трябва да чувстваме това. А мъжете се разхождат, без да мислят за това", сподели тя пред списание "Style".
 
Сега звездата има връзка с 39-годиншия режисьор Ромен Гаврас. Двамата се запознали покрай приятели, малко преди карантината през март.
 
За връзката им четете в teenproblem.net
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата