IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лиса Кудроу вече гледа "Приятели" заради Матю Пери

Той почина през октомври 2023 г.

Лиса Кудроу вече гледа "Приятели" заради Матю Пери

Лиса Кудроу е започнала да гледа епизоди на "Приятели" в чест на Матю Пери.

Двамата участваха заедно в сериала от 1994 г. до 2004 г., като влизаха в ролите на Фийби Бюфе и Чандлър Бинг.
Актрисата преди е казвала, че с години не е можела да гледа "Приятели", защото и се струвало "твърде смущаващо" да гледа себе си. Но сега си припомня старите епизоди в чест на колегата си.
 
Припомняме, че Матю си отиде от този свят на 54-годишна възраст - през октомври 2023 г. Той почина в джакузито си след прием на свръхдоза кетамин.
 
"Често не бях способна да го гледам, тъй като беше твърде смущаващо да гледам себе си. Но, ако го правя заради Матю, тогава е ОК. И е просто празнуване на това колко забавен беше той - и това е, което искам да запомня", обясни звездата пред "The Hollywood Reporter".
 
Лиса е удивена от това колко забавни са колегите ѝ.
 
Какво още каза тя четете в teenproblem.net
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата