IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Споделените пътувания карат хората да продават колите си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
gios
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ба верно ли ми то сигорно затова като остареят се подменят с нови
отговор Сигнализирай
3
балама
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Още един начин да се отклони вниманието от факта, че основен замърсител са корпорациите и че се крият екологично чисти технологии на Тесла, на Юл Браун и много други. Пък вие следете да не забравяте крушката в тоалетната, споделяйте пътуването, гласувайте по съвест и ШЪ СЪ УПРАЙМ.
отговор Сигнализирай
2
mnl
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
дрееми на шперца дали излиза 2 или 8 пъти по-евтино. Ще возя аз някви смрадове, шматки и подобни, за да спестя 3 лв? Чак толкова европеец не съм
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Споделеното пътуване излиза в пъти по евтино отколкото със собствен превоз автобус или влак. За международни дестинации има нискотарифни полети. Така че избора остава на вас!
отговор Сигнализирай
Новини