IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Новият филм на Гуинет Полтроу и Тимъти Шаламе ще е по-горещ, отколкото очакваме

Тя призна, че има наистина много секс

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Гуинет Полтроу загатна, че новият ѝ филм с Тимъти Шаламе, озаглавен "Marty Supreme", ще предложи на зрителите доста пикантни сцени между двамата актьори.

„Имаме много секс в този филм. Ама много - много“, сподели 52-годишната актриса в интервю за Vanity Fair.

Интервюиращият дори я попита „дали сцените са я поставили в много уязвими пози“, а на това Полтроу отговори категорично: „О, много отвъд това.“

Тя разказа, че за първи път се сблъскала с понятието „координатор по интимността“. Професията е още срещана като „интимен координатор“ и отговаря за спокойствието на актьорите по време на интимни сцени, като също им дава и насоки.

Професионалистката, която присъствала на снимачната площадка, ѝ предложила определено движение, на което Полтроу отговорила: „Момиче, аз съм от ерата, в която просто се събличаш, лягаш в леглото и камерата тръгва.“

Гуинет и Шаламе, в крайна сметка решили да не използват услугите на координатора.

„Казахме си: „Мислим, че сме добре. Можеш да се дадеш малко назад.“ Не знам как е за младите актьори, които тепърва започват, но ако някой ми каже: „Добре, сега ще сложи ръката си тук…“, бих се почувствала твърде ограничена като артист“, коментира актрисата.

Изданието допълва, че Полтроу изглеждала напълно непринудена по отношение на всички симулирани секс сцени с Тимъти, дори пошегувала: „Добре, аз съм на 109 години, ти си на 14 години.“

През октомври 2024 г. актьорите привлякоха вниманието, след като бяха заснети как се целуват по време на снимки в Сентръл Парк, облечени в доста официални костюми. Гуинет Полтроу бе притисната до стена в алея, обгърнала с ръце Шаламе, докато той я държи за кръста, пише Us Weekly.

Режисьор на "Marty Supreme" е Джош Сафди, познат от „Uncut Gems“ от 2019 година.

Новият филм разказва измислена история, вдъхновена от живота на шампиона по тенис на маса Марти Рейсман. В ролите, освен Полтроу и Шаламе, ще видим и Фран Дрешър и Сандра Бърнхард.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Just Jared (@justjared)

Гуинет пояснява, че нейната героиня е омъжена за мъж, свързан с нещо като „мафията на пинг-понга“.

„Тя среща Марти в труден период от живота си и той ѝ вдъхва живот, но връзката им е донякъде трансформираща“, споделя тя.

"Marty Supreme" излиза по кината на 25 декември.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Свободно време
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата