IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сексът за нея не е просто оргазъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Интересно какви са причините на тая мома на снимката, обградена от трима мъже.Иначе тИАлото и Ъз-жинътъ не спират да ни засипват със статии, свързани със секса. То бива *** женки, ама това вече на нищо не прилича. После жените се оплакват, че мъжете ги приемат само като парчета месо.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Моля ви стига сте си слагали препратки към сателитните сайтове, всеки ден има различна статия за секс ?! "За повече информация посетете сайта на тялото.бг", е не благодаря. Лузъри.
отговор Сигнализирай
3
Това четиво би могло
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 8
да заинтригува мъж от някоя друга част на света. На *** Балкански не му пука. Майка му пък, само да чуе какво се иска от "златното синче на мама, за да направи кеф на тая", веднага ще възкликне: "Леле, каква уру/сп/ия ни дойде до главата! Леле, резил за къщата! Леле, ще му изцеди силиците тая, вместо момчето бързо да си свърши работата и да си заспи, на нея кеф ще прави, чумата да я тръшне дано!" А снахата мрънка "Ама аз не съм си и помисляла за такива работи, аз не съм такава, бе, ***!"
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
И пак недоволни...Пнякога започвам да осъзнавам дълбокият житейски опит който блика от израза : "Чехли и вибратор"
отговор Сигнализирай
1
bahura
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Понякога е дори... айфон!
отговор Сигнализирай
Новини