IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сами ще определяме цената на новият Radiohead

Албумът ще е достъпен за сваляне от мрежата, като всеки купувач сам ще определя сумата, която иска да плати за песните

Сами ще определяме цената на новият Radiohead

Radiohead са готови да изстрелят новият си албум - "In Rainbows", като бандата ще го разпространява по доста странен начин, съобщава Билборд.

Албумът ще е достъпен за сваляне от мрежата, като всеки купувач сам ще определя сумата, която иска да плати за песните. Свалянето ще става през официалният сайт на групата и ще стартира на 10 октомври. Ще видим дали ще има някакви поставени граници или ще можем да плащаме от един цент до хиляди долари.

"Здравейте всички! Новият албум е завършен и излиза след 10 дни. "In Rainbows" ще се продава като пакет, който ще включва диск, двоен винил (класическата грамофонна плоча), втори диск с бонуси, снимки, текстове на песните и други екстри" казва китаристът Джони Гриинууд на сайта на бандата.

Специалният пакет ще се продава след 3-ти декември на цена от 40 британски лири (112 лева спрямо днешния курс).

Миналата седмица Radiohead започнаха да ни облъчват със закодирани съобщния, с които да ни подготвят за новата тава. Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата