IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Sodom отново в България през декември

Концертът на Gorgoroth прераства в двудневен фест

Sodom отново в България през декември

Обявеният преди няколко месеца концерт на норвежките изверги Gorgoroth и полските дет метъли Vader ще прерасне в двудневен фестивал.

Това съобщиха днес организаторите от Most of Evil. Групата, която ще е хедлайнер на втората вечер са добре познатите немски траш метъли Sodom!

Бандата ще забие на 3 декември, a ден преди това Vader, Gorgoroth, Valkyrja и Eufobia ще разцепят зала Юбилейна в столицата.

Така бандите за импровизираният двудневен фест стават цели пет, като според информация пусната от организаторите се очаква да се появи и шеста, която да е достоен съпорт на Sodom.

Двудневните билети за феста тръгват в продажба от днес - 24 октомври, ексклузивно в мрежата на Ticketstream.bg, на цена от 45 лева.

Поради ограничения капацитет на залата, са пуснати точно 750 билета, като след изчерпването им продажбата ще бъде преустановена.

Очаквайте още подробности за събитието.

Sodom - Agent Orange (Hellfest 2011) 
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата