IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Lily Allen е готова със записите по новия албум

Младата певица заяви, че е ще се срещне с лейбъла си за да обсъди излизането на албума

Lily Allen е готова със записите по новия албум

Лили Алън (Lily Allen) отново потвърди, че е напълно готова с песните от новият си албум и днес има намерение да се срещне с издателите, за да се уговори за това кога и под каква форма ще излезе тавата.

Поп звездата, която бе на фестивала в Гластънбъри, заяви пред BBC:

"Абсолютно сигурна съм, че албумът ми е завършен и във вторник (01.07.2008г.) ще се срещна с лейбъла си. Много съм щастлива!"

Междувременно Лили пусна трета песен от новата тава в личната й страница в MySpace. Според критиците на Острова, новото парче, озаглавено "Guess Who Batman", е вдъхновено от антипатиите на певицата към Британската национална партия, която често се изказва критично по отношение на емигрантите и държи в Англия да няма цветнокожи.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата