IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Румънски цигани даряват злато на Мадона

"Бедните" роми даряват 24 каратово злато от известна бижутерийна компания

Румънски цигани даряват злато на Мадона

Самообявилият се за цар на всички роми в Румъния Флорин Чоаба заяви, че възнамерява да подари на Мадона златно украшение, съобщава teenproblem.net

Скъпият подарък ще бъде дарен като знак на благодарност от страна на циганите, които останаха възхитени, след като на един от своите концерти в страната поп кралицата се обяви срещу дискриминацията на ромския етнос в Източна Европа.

С изказването си Мадона се опита предизвика вниманието на румънците към така наболелия проблем с ромите в тяхната страна, но успя да предизвика единствено освирквания и да си изпроси една псувня от повечето присъстващи на стадиона.

За сметка на това изказването й беше отразено в международните медии.

По-късно Мадона се раздели и с чифт позлатени обувки Christian Dior с автограф на звездата, като приходите от продажбата им бе дарена на румънското малцинство.

Новото украшение на Мадж е поръчано за изработка в Италия на известна бижутерийна компания и ще бъде направено от 24-каратово злато.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата