Тя ще излезе на сцената, подкрепена от Бисер Иванов – китара (китарист на Лили Иванова), Поли Петрова - бас китара, Калин Тонев – пиано, клавишни и барабанистът на Д2 - Явор Александров.
Нора и групата ще представят както авторски песни на Бисер Иванов и самата певица, така и кавъри на световни хитове в нови аранжименти.
В момента певицата и бандата репетират усилено за концерта, въпреки множеството ангажименти на всички – Нора е в изпитна сесия в Консерваторията и си взима изпитите.
На сцената на София Лайф Клуб, Нора ще отстъпи микрофона и на част от музикантите, които ще демонстрират своите вокални възможности. С интерес се очаква и премиерното рапиране на Явор в класически хит на Краля на попа – Майкъл Джексън.
В края на март Нора записа най-новия си сингъл „Накъде?”, а на 29 април се състоя премиерата на видеото с режисьор Васил Стефанов. Музиката отново е дело на Бисер Иванов, а текстът на Нора.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.