IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Малко поп шарения от изминалата седмица

Виж какво се случва около двете най-горещи имена на поп сцената в момента - Lady Gaga и Jessie J

Малко поп шарения от изминалата седмица

Ред е на малко новини от изминалата седмица и да ви осведомим какво се случва с част от популярните изпълнители в шоубизнеса. За малките им така наречени “драми” и “ проблеми”.

Ще започнем, разбира се, с Лейди Гага (Lady Gaga), за която просто няма начин да не драснем по някой и друг ред, защото тя е навсякъде и по всяко време. И както добре знаем, няма ден, в който да не излезе по някоя и друга новина за нея.

Вчера ви показахме обложката и траклиста на новия и албум, както можете да си припомните тук. А днес ще ви споменем за предстоящия й нов сингъл Judas, чието видео ще е дебюта на Гага като режисьор. По него тя ще работи с хореографа и креативен директор Laurieann Gibson, който до момента е работил с редица известни имена като Кейти Пери (Katy Perry), Ники Минаж (Nicki Minaj) и Алиша Кийс (Alicia Keys).

Видеото се очаква да е вдъхновено разбира се от Библията , като само може да гадаем какво изкривено извращение ще ни поднесе този път Лейди Гага.

Другата любопитна история около ексцентричната певица от тази седмица е историята около проблема с това къде може и къде не може да се татуира тя. Стана ясно на света, че бащата на Гага и разрешава да рисува само лявата страна от тялото си. Човекът искал поне едната страна от нея да бъде чиста и да няма татуси по нея. Той виждал дясната й половина като Мерилин Монро (Marilyn Monroe), а лявата като Иги Поп (Iggy Pop). За информация, певицата засега има татуси на интернационалния знак за мир, едно обединение и стих от германската поетеса Maria Rilke.

И докато Гага внимава какво и къде ще рисува по себе си, друга популярна певица си има своите терзания. Става въпрос за англичанката Jessie J и това как нейна песен била отхвърлена от Бритни Спиърс ( Britney Spears).

Английската поп сензация казва, че не е в депресия от факта, че Бритни отказала да запише и включи написаното за нея парче в предстоящия си албум Femme Fatale. Но колкото и да отрича, надали й е много приятен този факт. 

Jessie споделя, че въпреки че са я отрязали, тя е благодарна за възможността да напише песен за поп икона като Бритни и надали парчето ще остане зарязано ей така. Вероятно е самата тя да го запише и включи в бъдещите си проекти.

Ние ще се надяваме това да се случи, защото може би нейния вариант ще си заслужава повече слушането от изпълнението на г-ца Спиърс

А междувременно на певицата Марая Кери (Mariah Carey) й остана още съвсем малко за да роди своите близнаци. По този повод младият й съпруг Ник Кенън (Nick Cannon) го е обхванал ужас и паника как ще преживее раждането на дребосъците. Слушателите на шоуто му са започнали да му изпращат подксазки как да се справи по-лесно и да не припадне в родилното. До момента Марая и Ник са подготвили всичко за бъдещите си отрочета, като се очаква те да са момче и момиче.
 
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата