IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

8-метрова банкетна маса за Стинг у нас

Певецът обяви изискванията си за концерта на 7 юни в София

8-метрова банкетна маса за Стинг у нас

По-малко от месец преди големия концерт на Стинг на стадион Георги Аспарухов, част от турнето Symphonicity, организаторите вече са наясно с голяма част от изискванията на звездата.

Той ще пристигне у нас в деня на концерта - 7 юни, и е подготвил за българската публика селекция от хитове, сред които Englishman in New York, Fragile, Russians, If I Ever Lose My Faith in You, Fields Of Gold и Desert Rose.

В бекстейдж зоната на стадион Георги Аспарухов, ще бъде обособена голяма гримьорна за звездата в непосредствена близост до стаята му за отдих. Тя трябва да е просторна и луксозно обзаведена. Задължително трябва да има голям и удобен диван, дизайнерски съчетан с канапе за двама. Обстановката ще се допълва от 8-метрова банкетна маса с ленена покривка, масичка за кафе и лампи с приглушена светлина.

В личната му гримьорна ще бъдат разположени огромни огледала и всичко необходимо за сценичната му подготовка.

За задоволяването на кулинарните вкусове на Стинг ще се грижи специален екип, който ще го придружава през цялото турне. На стадиона ще бъде изградена просторна кухня, обзаведена според подадените изисквания.

Заедно с цялата озвучителна техника, която пристига на 7 юни, ще бъдат доставени и специални микрофони за Софийската филхармония.

Все още има билети за концерта на цени от 80, 100, 150 и 200 лева в мрежата Тикетпро и неговите партньори, както и онлайн на www.ticketpro.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата