IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Том Джоунс приет в болница със сърдечни проблеми, отмени концерт

Том Джоунс приет в болница със сърдечни проблеми, отмени концерт

Концертът на Том Джоунс в Монако бе отменен, след като легендарният изпълнител бил приет в болница.

Ветеранът е трябвало да пее в престижната Зала на звездите на Спортния клуб на брега. Той е трябвало да закрие фестивал, в който са участвали Стинг и Брайън Фери. Концертът с цена на билетите по 200 лири обаче е трябвало да бъде отменен малко преди да започне, тъй като на Джоунс му прилошало.

Болницата "Принцеса Грейс" в Монако не потвърди дали уелският певец наистина е приет в нея, пише БТА.

Само преди два месеца Том Джоунс, който е на 71 години, каза, че се чувства по-добре от всякога, защото е отслабнал с 12 кг.

Новината не е много добра за родните меломани, но се надяваме всичко със здравето на Том Джоунс да е наред, за да го видим на концерта в София на 18 ноември.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата