IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кейти Пери по препаска като... Тарзан

Певицата влезе в ролята на Кралица на джунглата

Снимка: Reuters

Снимка: Reuters

Попзвездата Кейти Пери изненада почитателите с нов клип, в който замени тотално досега налагания тийн имидж. Видеото към парчето "Roar" е достойно за трейлър на филми като "Тарзан" или "Дънди крокодила".

Певицата събира погледи по препаска на фона на кръвожадни крокодили, тигри и други обитатели на джунглата.

Самата песен "Roar" превзе класациите в Щатите, а с появата на видеото интересът със сигурност ще се покачи. 

Новият имидж на Кейти Пери предполага да я възприемаме като една истинска кралица на джунглата. Певицата загатна това още с лириката към хит сингъл й "Roar", който официално вече е номер 1 и в САЩ.

Сега я виждаме като един съвременен Тарзан с пола и във видеото към песента. Сюжетът е повече от забавен, като фактът, че още в началото на историята остава вдовица, очевидно не я смущава особено. Изглежда, че в днешно време да имаш смартфон, който прави яки снимки, е по-готино и интересно от това, че мъжът ти е станал вечеря за тигрите.

Новата роля отива на Кейти почти колкото тийн проявите й от предната ера. Освен това оригиналният клип със сигурност ще стимулира още повече продажбите на парчето.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата