IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Rihanna се разхожда по цици в новия клип на Kanye

Любопитното в случая е, че Риана не си отваря устата нито веднъж, а само се кълчи

Rihanna се разхожда по цици в новия клип на Kanye

Rihanna отново е в устата на всеки, след като се появи доволно разголена в новия клип на Kanye West, съобщи teenproblem.net

Любопитното в случая е, че Риана не си отваря устата нито веднъж, а само се кълчи през цялото време.

Видеото на Kanye е към парчето „Paranoid" от четвъртия албум на изпълнителя 808s & Heartbreak.

По същото време бившето гадже на Риана - Крис Браун също пусна свое видео. То вече е качено в YouTube и се казва „I am not a monster" - очевидно оправдателна песен след като вкара няколко тупалки на Риана.

Изглежда то е опит на Крис поне малко да смекчи мнението на хората за него.

И накрая, разбира се, като едни големи пичове сме ти приготвили видеото на Риана и Канйе, за да не си губиш времето в търсене на глупости:


Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата