Краят на учебната година ще е паметен за всички малки и големи почитатели на забавните анимации. По покана на Keen Acts, DreamWorks Animation и CineConcerts ще представят у нас шоуто "Анимациите на DreamWorks в концертно изпълнение" на 24 май 2017 г. в зала 1 на НДК.
Концертът ще включва прожекция на ключови любими моменти от филмчетата на DreamWorks с емблематичната музика към тях в изпълнение на живо от симфоничен оркестър.
С този специален концерт филмовата компания чества 20 години, в които създава едни от най-възхитителните продукции за деца с култовата музика на велики композитори като Ханс Цимер, Хари Грегсън Уилямс, Джон Пауъл, Александър Деспла, Алън Силвестри, Дани Елфман и много други.
На 24 май зрителите ще видят най-обичаните сцени от популярни анимации, сред които "Шрек", "Мадагаскар", "Кунг Фу Панда" и "Как да си дресираш дракон". Феновете ще имат възможността да се потопят в магията на филмите, докато героите оживяват на огромен HD екран под съпровода на симфоничен оркестър на живо.
Ерик Стивънс, директор на DreamWorks Animation, споделя: "Вълнуваме се да качим на сцена удивителната музика на някои от най-знаменитите композитори, за да ни потопят в едно музикално и филмово събитие, подходящо за фенове от всички възрасти. Това е незабравимо преживяване за цялото семейство и истински празник за децата".
Джъстин Фриър, президент на CineConcerts, продуцент и диригент на DreamWorks Animation in Concert, добавя: „DreamWorks носи наслада за семействата по цял свят със своите ярки герои и приключенски истории. Възможността да откроим музиката, вдъхновила харизматичните персонажи, ще бъде забавен спомен, който, надяваме се, ще трае вечно.“
През последните 20 години DreamWorks Animation създават едни от най-запомнящите се, оригинални и обичани персонажи в света на анимацията. Неслучайно любимият на малки и големи Шрек има собствена звезда на Алеята на славата, а и носи на студиото първия в историята Оскар за най-добър анимационен филм.
Билетите за шоуто "Анимациите на DreamWorks в концертно изпълнение" на 24 май 2017 г. в зала 1 на НДК са на цени от 45 до 80 лв. и са достъпни в билетен център НДК, Български Пощи и в мрежата на Eventim.bg.
Деца до 4 години могат да присъстват без билет, но те нямат запазено седящо място. Едно дете до 4 години може да присъства безплатно само и единствено придружено от родител. По време на шоуто детето трябва да е седнало в родител, за да не пречи на останалите зрители.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Dow Jones вече е на позитивна територия за 2026 г.
България повдигна въпроса за дерогацията за "Лукойл Нефтохим" пред САЩ
Каква е ролята на „Артемида II“ в космическата надпревара с много играчи
Тримесечните продажби на Mercedes спадат заради проблемите в Китай
Samsung инвестира 4 млрд. долара в завод за чипове във Виетнам
Володимир Зеленски: Докато имаме пари и оръжия, ще отговаряме на руските удари
Рецепта за дроб сарма с пилешко месо и гъби за Великден
Защо социалните мрежи са по-опасни за младите шофьори от алкохола?
Задължителните храни за трапезата на Великден
Козунак без месене с локум и ядки за Великден
Жените зодии, които могат да усещат енергията на партньора си
Спортът по телевизията днес, 10 април
Руд Бул и Макларън потвърдиха рокадата при Ламбиазе
Мачовете по телевизията днес, 10 април
Удар по Тотнъм, важна фигура пропуска остатъка от сезона
Осма поредна победа на Вила в Европа
Хулио Веласкес каза как ще направи Левски шампион
Днес е Велики петък!
Поверия за Разпети петък
Дневен хороскоп за 10 април, петък
Италиански козунак със стафиди
Великденска салата с пъдпъдъчи яйца
Обичаите на Велики петък
Илиан Илиев: Футболистите показаха желание да променим нещо
Тръмп: Оптимист съм за мирно споразумение с Иран
Светкавица удари самолет край Варна
Етно-джаз концертът „Посока" на Калина Андреева гостува във Варна
Как да запазите младежкия вид на кожата около очите
Черно море спря серията на Лудогорец и се доближи на точка от петото място
Има опасност за астронавтите от „Артемида II“ при навлизане в земната атмосфера
Китай тества технология за отклоняване на опасни астероиди
Откриха гигантски „океан“ до черна дупка, трилиони пъти по-голям от земните
Китайски учени пробиха най-дълбокия лед в Антарктида: Откриха древно езеро
Удари по Луната: Екипажът на „Орион“ видя нещо уникално
Мисия „Артемида II“: 7 любопитни факта за екипажа, полета и пътуването около Луната