IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мъж получи тежка алергична реакция след ухапване от стършел

Пострадалият е в реанимацията на сливенската болница

Снимка: архив Булфото

Снимка: архив Булфото

Мъж е получил тежка алергична реакция след ухапване от стършел, съобщиха от областната болница на Сливен. Пострадалият е настанен в отделението по реанимация на МБАЛ "Д-р Иван Селимински" - Сливен. Състоянието на 35-годишния пациент е овладяно.

От клиниката допълниха, че през почивните дни при тях са приети двама пациенти, пострадали при пътнотранспортни произшествия. Единият е на 38 години, настанен в реанимация с травма на глава, гърди и таз. Друг пострадал при катастрофа е с рана на главата в отделението по неврохирургия. Двамата пациенти са в добро състояние.

Други трима румънски граждани са пострадали при пътен инцидент край новозагорското село Асеновец. Те са посетили спешното отделение на сливенската болница, оказана им е лекарска помощ, не се е наложила хоспитализация и са отпътували за страната си.

За дните от 8 до 10 август спешна помощ в болницата са потърсили 171 души.

 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Здраве
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата