Нападателят на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес по всяка вероятност може да бъде един от футболистите, които ще напуснат "Олд Трафорд" през лятото.
Според английското издание "Метро" мексиканският национал може да облече екипа на испанския Атлетико Мадрид през следващия сезон.
Чичарито не е титуляр под ръководството на Дейвид Мойс, като е излязъл в стартовия състав само в 11 мача във всички турнири от началото на кампанията.
Треньорът на Атлетико Диего Симеоне обаче много харесва "Грахчето" и е готов да му даде шанс в неговия отбор.
Смята се, че именно мадридчани са фаворити за подписа на 25-годишния футболист.
През лятото има сериозна вероятност Диего Коща да напусне "Висенте Калдерон", тъй като отборът може да прибере доста добра сума от неговата продажба, с оглед на силното му представяне. Ернандес пък е фаворит да го замени в редиците на мадридчани.
Още спортни новини четете в Gol.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.