Звездата на ЦСКА Кирил Десподов е предложен за трансфер на италианския гранд Милан, съобщава tuttomercatoweb.
Футболист №1 на България за 2018 година е влязъл в полезрението на "росонерите" и скаути на клуба следят изявите му.
Милан се раздели с Гонсало Игуаин, който отиде в Челси и взе на негово място голмайстора на Дженоа Кжищоф Пьонтек.
Треньорът на "червено-черните" Дженаро Гатузо търси още офанзивни футболисти, с които да подсили нападателната мощ и Десподов може да бъде една от опциите.
Друг вариант е белгийският национал Яник Ферейра Караско. От година той играе в китайския Далиан Аербин и е значително по-скъп от родния национал.
Интерес към Десподов проявяват редица клубове, но на този етап няма нищо конкретно. Сред спряганите имена са тези на Кардиф, Астън Вила, Олимпиакос и др.