IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Експериментът ДНЕС: Изкушаваме ли се от чуждите пари?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
преди
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
време намерих портмоне, лична карта и към 60 лв.Отидох до апартамента на момичето, което ги беше изпуснало, качвайки се в такси. Помолих баща ѝ да се обади по телефона и да попита дали нещо ѝ липсва. Тя потвърди, но аз изчаках около половий час за да ги предам лично на нея, за да мога да сравня снимката ѝ.
отговор Сигнализирай
5
един друг
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Адски тъпо завършва филма. Ако сме били намерили пари без данни за това на кого са - да се обадим в полицията. Това което ще стане е, че полицаите ще си ги разделят. Как точно си мислите, че те ще намерят на кого са? Егати наивниците са тези от филма. Ясно е, че ако видя на някой да му падат парите от джоба ще му ги дам, но пари без име на плика да ги дам на полицията - никога!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Един приятел намери лична карта. Предаде я съвестно в полицията и го направиха луд. Опитаха се да го изкарат, че я е откраднал. И то защо загубилият карата за да не плаща глобя я писал открадната. И бил аверче на някакъв от МВР. И хоп за да потулят историята - съвестният е виновен.Този приятел от тогава се зарича ако намеря карта - в кофата и не ме интересува.
отговор Сигнализирай
3
бг
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Връщал съм и пак ще ги върна защото са на хора на заплата.
отговор Сигнализирай
2
Истината
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Това са хора ... за парламента ... за съжаление - честния човек е "неудобен", под предлога, че "прекален светец и богу не бил драг"...само, че зависи на кой бог се кланяш!
отговор Сигнализирай
1
Flex
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Хубаво де, само аз ли очаквах някаква статистика от експеримента - 10 взеха, 2 не примерно...?
отговор Сигнализирай
Новини