IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Круизните компании изваждат Санторини от маршрутите си поне до юни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Брокер
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Сега е момента, купувайте братя къщи в Санторини . За контакти делянпеевски
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Много евтини цена на квартирите в момента на Санторини
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Спокойно Вулканчо Санторин, ще ги откаже и за след юни месец.Стига тия търтей гръчурля са пичелили от вулканчо с туристи които постоянно му лазят по главата.
отговор Сигнализирай
2
Мореплавател
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Имаше един италиански капитан навремето, който опита да паркира круизният кораб на една от улиците на градчето, но не му се удаде. Думам за капитана на "Бай Коста Конкордия", който се натресе на крайбрежни скали по време, когато самият капитан и 25 годишна бамбина от Молдова са правили креватна гимнастика. Така че врековете става не само от земеразтръси, но и по други причини. Няма смисъл да забраняват плаванията и плуванията в онази ерия.
отговор Сигнализирай
1
Чобан Ходжа PhD
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Демек Бълга.раците дето отказват да напуснат острова остават без гювеч хахаха, сега ще се наложи да плуват 200км до Атина на гуми от трактор
отговор Сигнализирай
Новини