Остават по-малко от 500 билета за концерта на 2CELLOS у нас, като организаторите пуснаха допълнителни поради големия интерес към изявата.
Успешното инструментално дуо на съвременната музикална сцена пристига на 4 декември в София, за да представи най-новия си албум "Score".
В него са включени красиви мелодии от филми и телевизионни сериали като "Игра на тронове", "Властелинът на пръстените", "Гладиатор", "Титаник" и други. Освен филмова музика, ще звучат и най-големите хитове на виртуозните челисти Лука и Степан.
Последните билети могат да бъдат закупени oт билетния център в НДК, мрежата на "Ивентим" в цялата страна и онлайн на Eventim.bg.
2CELLOS ще пристигнат от Берлин, а в България и Румъния ще са последните им концерти в Европа за годината. От 16 януари 2018-та дуото продължава световното си турне с концерти в САЩ.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.