IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Четирима убити при стрелба в банка в Синсинати


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
антизападопоклонник
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Дано да е гръмнал някой по-важен банкер, тяхната кожа ненаситна! В Русия как да се случи, като банкерите ходят с тонове охрана! Иначе онази "гнидa" Герман Греф руснаците отдавна да са му светили маслото!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Категорично за този случай е виновна Русия. Много коментари прочетох. Целта е да се удари по Американската банкова система. Като се убиват вложителите, банките почват да страдат за паричен ресурс, с който финансират икономиката на САЩ. Икономиката започва да закъсва. Бизнеса се мъчи известно време и се обръща към Русия и евентуално Китай за пари. И те дават, така рублата измества долара и американците хем си оправят икономиката, хем вече са и рубладжии. Това е самата истина.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До тик так - тик такИ какво искаш да кажеш? 100 японски йени (JPY) = 1.5415 лева (BGN). И кво от това? А един си платил водата в монети по 1 ст.Гледай си пробитите джобове и жаклия животец!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Айдее, чигуните налазиха...
отговор Сигнализирай
14
бай Тошо
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
руснаците са виновни
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нещата там са истински - Америка винаги е била демокрация, винаги е имало оръжейни магазини откакто съществува.
отговор Сигнализирай
12
Патриот
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
нормален ден в бакрутиралта краварска фашизоидна *** ,краварите не са хора а нещо по-близо до животните ,така че горе главата няма загинали хора ,всичко е наред!
отговор Сигнализирай
11
тик так - тик так
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
1 долар = 70 рубли!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Интересно, а Путин и Русия не са ли замесени?
отговор Сигнализирай
Новини