IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Левски се провали срещу "смърфовете"

Отмениха гол на Валери Божинов, двата отбора завършиха 1:1

Снимка: БТА

Снимка: БТА

Левски започна със слабо представяне срещу Локомотив (Пловдив) на "Герена" в официалния дебют на Георги Дерменджиев начело на клуба. Двата тима врътнаха 1:1 в среща от 21-ия кръг и след нея "сините" пропуснаха да се доближат до ЦСКА и Лудогорец, които сгрешиха.

Гостуващият тим откри чрез Аралица в 44-ата минута, а Мариани спаси Левски с изравнителен гол в 71-ата.

Валери Божинов направи своя повторен дебют за "сините” и негов гол бе отменен, но като цяло не се запомни с нищо кой знае какво в срещата.

Мартин Райнов също започна сред титулярите и направи каквото бе по силите му.

Като цяло в състава на "сините" се забелязаха доста неща върху които трябва да се работи, но все пак отборът показа характер и вкара поне изравнителен гол.

Не може да не се отбележи, че имаше около 9-10 хиляди души на стадиона, които подкрепяха "сините".

Подробности за срещата четете в Gol.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
НОТИФИКАЦИИ
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата