IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

По стотина мигранти дневно пробват да влязат у нас от Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Ива
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
"че ЕС трябва да се стреми към управление на миграцията"- Американци, Китайци, Японци и други си идат с визите. Миграцията се управлява.Какво не се управлява и трябва да се спре са нелегалните преминавания на границите и нелегалното пребиваване в страните.Тези в Гърция - за мигранти и дума не може да става - един мигрант идва с паспорт и виза и си минава паспортна и митническа проверка.Тези арабски "инвазатории" не са мигранти, нито са бежанци - в Турция на море ходят Гърците и Българите..
отговор Сигнализирай
6
Българка до тая долу
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
кАжи честно, кой лош левент ти отказа секс! Веднага да го накажем! Да ти купи билета до къдетоискашмапарцааааал. Марш от нашата Красива и така изстрадала Родина, злобна т варрррр грррр. Мъж няма да ти посегне, но аз съм момиче- шамарче за теб и не само едно! Позор долен и жалък за Народа на Симеон и Левски и Дрангов и Ванче Михайлов и Мара Бунева и Мария, , дъщерята на Калоян и и и и... позор сииииии. Рак да те хване , и без това си болна
отговор Сигнализирай
5
Руская
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
България ще страда, защото Е ФАШИСТКА.Единственото чувство, което изпитвам към това подобие на държава,което имам нещастието да ми е родина, е... щях да кажа омраза.Но може би е по-скоро отвръщение.Не, не ме е страх да кажа "омраза", не обичам тази пркаженa държава, знам.Просто искам да съм искрена със себе си.
отговор Сигнализирай
4
Руская
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 10
РИветИ за прокажените си гени, но и това е типичният за вас български фалш.И да изчезне, какво?Светът ще загуби един "велик" народ?
отговор Сигнализирай
3
Мяу
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
И за какво са ти емигрантите , българино ??? Да ти облагородят генофонда ли ? Или да ти копаят градинката и да ти чистят басейна ? :-)
отговор Сигнализирай
2
House M.D.
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Защо към тях не се прилага върховната мярка за обществена сигурност?
отговор Сигнализирай
1
Бау
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
По-точно е "пробват да минат през България". Никой не идва да остане :D
отговор Сигнализирай
Новини