IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БСП и ДПС клатят кабинета "Борисов", но от петък


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
az
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Абе чешете си езиците по форуми, плюйте се и величайте тоя и оня. Ама ако не сте схванали пари в държавата вече няма, демек нема паре като идеш на доктор чинно си плащаш. Това е положението. Съмнявам се, че по-голямата част от тук пишещите ще ги стопли или излекува факта, че за това е виновен Сергийчо респ. Боко. За това си отваряйте очите и си мислете на кой поверявате държавата. Лично аз не бих поверил кучето си на никой от тиквениците в политиката, камо ли да управляват парите ми. А вие?
отговор Сигнализирай
90
До #85
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
ти на това вадене от блато ли му викаш, затънали сме до гуша в борисови фекалии,той вадел ни бил. Само БСП ще види сметката, на тези, които видяха сметката на България - Костов и Борисов.
отговор Сигнализирай
89
АЛЕКС2
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
КЛАТЕНИТЕ ,КЛАТЯТ...СМЕХ В ЗАЛАТА
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Що не посмеят да гласуват вота тайно?Да им лъснат задниците като излязат 240 "против" оставката на ББ.Че той им върши страшна услуга бе!
отговор Сигнализирай
87
БАЧКАТОР
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
....и с ДПС се обединихме, че това е състоянието на здравеопазването", каза преди дни червеният лидер Сергей Станишев. NOMENT
отговор Сигнализирай
86
дерикотев
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
ще клатят на баба си хурката...те да гледат бойко да не им даде власта, че в тази криза и с това наследство от некадърните комунисти, дупе да им е яко
отговор Сигнализирай
85
Бай Ганьо
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Слушайте бай си ***, аз още преди 100 г. съм го казал и едните и другите са маскари и гледат само собствения си келепир. От тогава нещата изобщо не са се променили, само дето племеника ми Бойко вече е премиер :)
отговор Сигнализирай
84
Toprealizator
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Imenno! Mnogo to4no mnenie!BSP/DPS ne se nalapaha! Na SerGei-q mu se qde ina Sopola mu se qde!
отговор Сигнализирай
83
azz
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
От петък БСП и ДПС почват да си клатят...(познайте какво!!!)
отговор Сигнализирай
82
Аз
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
До 78.По-голяма глупост от това, че БСП някога ще извади българия от блато не съм чувал. Както Луканов, Жан и Гея я извадиха ??? На черното бяло казвате ей. Костов я извади от блатото на Жан, сега Борисов я вади от блатото на СерГей и Доган, а вие обратното казвате. БСП може само и единствено да извади Балгария от Европа и да я прати в Анадола, като се сетя само как ни спряха фондовете.
отговор Сигнализирай
Новини