IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ДСБ пита Борисов за разговорите му с Путин

С какво руският премиер изнудва Борисов, питат хората на Костов

Снимка: ДСБ

Снимка: ДСБ

Обезпокоени от публикация в „Уикилийкс“ от ДСБ поискаха премиерът Бойко Борисов да отговори на няколко въпроса, свързани с публикувания му разговор с Владимир Путин.

Тъмносините ще използват петъчния контрол, за да разберат подробности от разговорите им и какъв натиск му е оказван от руския премиер.

„Надявам се да не бъде процедурно отхвърлено нашето питане”, заяви заместник-председателят на ДСБ и депутат от Синята коалиция Иван Иванов.

Той коментира, че е недопустимо премиерът на друга държава да отправя заплахи към българските граждани.

„Ако правителството и министър-председателят се поддадат на руския натиск, означава предателство“, категоричен беше Иванов.

По думите му, ако правителството се поддаде на руския натиск, това ще означава предателство на националните интереси.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата