IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БСП са нагли, ревна Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

376
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Защо ми се струва,че мафията в България мрази Бойко.
отговор Сигнализирай
375
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
Само Герб се изправи срещу Гоце и компания...демек червената мафия.
отговор Сигнализирай
374
край
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
хора датохте властта на тоя ама той няма да ви я върне. тоя и шайката му могат да фалшифицират избори
отговор Сигнализирай
373
до 375
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не става друже не може да не се гласува щото пак ще ни управляват турчулята! Каквото и да става в България отговорността, за това което се случва е наша на избирателите, на българите - елементарно е отиваме и изразчваме волята си като гласоподаватели.
отговор Сигнализирай
372
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
371
говедо за 375
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
За съжаление трябва да гласуваме. Ако можехме и имахме избор просто наистина си прав и не трябваше да гласуваме. Но сега е видно че ГЕРБ прилага доста открита политика, а това е за уважение. какви ги вършат аз поне не зная, но то и преди си беше така, така че мисля че са по-открити от предишните. А и някоии промени в законотворчеството наистина са правилни откъм логична и в интерес на държавата ни стойност, така че защо да не ги уважаваме?
отговор Сигнализирай
370
Пешо
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Всичките сте един дол дренки!Сега баламосват народа да гласува за Меглена Кунева!Тая все едно не беше рамо до рамо със крадливия и смотан Цар то и Бойко Борисов дойде от същото котило!Дайте да не гласуваме дружно!
отговор Сигнализирай
369
?
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Детските ***, на ГЕРБ, (Ascaris lumbricoides), вече са преименувани от учените на (Ascaris социалистас) ! Не сте интересни, червени "острици", толкова сте жалки, че предизвиквате съжаление, но ние помним, кои сте.Няма милост, за червените вторични суровини.
отговор Сигнализирай
368
mimi
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
браво 358, напълно те подкрепям. това нагло същество с неговите лобитки закони съсипа всичкооооооооооо. то бива бива наглост, ама този бойко направо прекали. крадеца вика:" дръжте крадеца". пу. дано се осъзнаят българите и НЕ ГЛАСУВАТ НИКОГА ВЕЧЕ ЗА ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
367
breg
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Новини