IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мишоци се намърдаха до брат ми, рече сестрата на Борисов

Мъж като него не може да е самотник, хвали го тя

Бойко Борисов Снимка: БТА

Бойко Борисов Снимка: БТА

„Много мишоци се навряха в обкръжението на брат ми, защото искаха да градят своя лична кариера”. Това заяви в интервю за предаването ДИКOFF по Нова телевизия по-голямата сестра на експремиера Бойко Борисов – д-р Красимира Иванова.

Брат ми е човек, за когото думата "приятелство" е нещо изключително важно. Той е много доверчив, понякога до наивност доверчив и това може би му изигра донякъде лош номер.

Тя определи случващото се през последните седмици в страната като „реваншизъм”.  „Брат ми е добър човек, сърцето му е добро", похвали Борисов тя. "Той е почтен и никога с нищо не се е облагодетелствал”, каза още сестрата на Борисов.

"Той не може да бъде вечно министър-председател. Той е човек на честта - когато те искат, окей, когато не те искат - също окей. Важното е да сме живи и здрави", заключи сестрата на Борисов.

"Той прекалено много се предовери на определени хора. Неговата партия трябваше да се създаде бързо, според мен там влязоха хора, на които не им беше мястото там", коментира тя.

Тя отказа да разкрие подробности за личния му живот, но повдигна завесата, казвайки, че „мъж като него не може да бъде чак такъв самотник”.

„Той просто е добър кавалер, един мъж винаги трябва да пази хората около себе си. Какво - да излезе да дрънка с кого си ляга ли? Доста жени го чакат, само че той не се дава лесно”, пошегува се д-р Иванова.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата