IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Външни за Украйна сили имат интерес там да няма избори!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

171
Едно Българче
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 16
Колкото и да не им харесва на руските България има европейси президент !Гордея се с Вас, г-н Президент!
отговор Сигнализирай
170
киро
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Нашият президент се напъва да изглежда по-голям от това, което представлява. Той не е достатъчно компетентен, продажен и несмаслен да бъде мой президент.
отговор Сигнализирай
169
Попа с картечницата
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
На изборите да не цъфне истината украинците къде искат,стига да не се печатат бюлетини от проевропейски настроените политици като нашета Тиква и Цвъки голямото ухо.
отговор Сигнализирай
168
анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Аз съм на 62 и повярвах в демокрацията за промяна на строя но целия български народ се оказахме излъгани и ограбени с изключение на продажно забогатели политици, милионери от криминален контингент а за министри и президенти като тая кукла на конци. За съжаление не виждам светлина в тунела и жалко за деца и внуци които ще живеят още по-тежко от нас и още по-жалко е, че народа ни е *** и избира подобни маймуни !
отговор Сигнализирай
167
Господарю
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Аз съм близо до гората така че не ми пука за руския газ.
отговор Сигнализирай
166
Господарю
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
То е ясно че руснаците са изпратили хора в Украйна за да създават напрежение и повод за навлизане на армията.
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Много се забавлявам с това недоразумение ... дори русофобчетата се червят ...
отговор Сигнализирай
164
шопето
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 25
Росен Плевнелиев е нашият президент!
отговор Сигнализирай
163
РПК 7/62
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
одобрението към президента Росен Плевнелиев се е сринало с 30 пункта в рамките на една година, показва проучване на Института за модерна политика (ИМП), проведено в периода 24-31 януари сред 1022 пълнолетни българи.Положителна оценка на държавния глава дават 16.5% от българските граждани, докато 35.3% от тях не одобряват дейността на Плевнелиев. Точно преди една година подкрепата за президента се е оценявала на 47.6%, като той е бил с най-висок личен рейтинг от българските политици, показват д
отговор Сигнализирай
162
РПК 7/62
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Одобрението на руснаците за Путин достигна 82%
отговор Сигнализирай
Новини