IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кадиев ще громи БСП с нов ляв проект

Бившият член на "столетницата" не смята, че е предал партията си

Снимка: БТА

Снимка: БТА

Неуспелият кандидат-кмет на София Георги Кадиев няма намерение да се оттегля от политиката, а дори напротив - вече работи над нов политически проект. Това обяви самият той в предаването "Тази събота" по bTV.

"Никой не може да ме раздели от хората на БСП и да ме събере с ръководството на БСП", категоричен бе политикът, който след няколко "провинения" бе изключен от "столетницата".

Кадиев посочи, че новият му проект на този етап е само срещи и разговори, но по думите му скоро ще има и онлайн платформа за комуникация с негови последователи.

"Нямам никакво намерение да крада от един, втори, трети – искам нещо много прагматично, искам да накарам хората да се гордеят с държавата си", подчерта Кадиев. Той за пореден път се определи като единствената алтернатива на столичния кмет Йорданка Фандъкова и по думите му това е било ясно на всички.

Политикът отново изрази своето разочарование от начина, по който бе изключен от БСП и бе категоричен, че няма да прости за станалото по никакъв начин. По думите му обаче той няма да търси отмъщение за действията на бившите си съпартийци.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата